MACVALVE
Опис продукту:
Вход компрессионное соединение на 32, выход компрессионное соединение на 40.
Клапан може бути встановлений у горизонтальному та вертикальному
положенні
При горизонтальній установці клапана стрілка направлення потоку повинна
знаходитись зверху
Рекомендується перед використанням, промити клапан струєю води, щоб
виключити первинне злипання мембрани, через нанесеної на неї змазки
Мембрана клапана відкривається під тиском зливаємої води і потім
закривається, формуруючи механічний затвор, перешкоджаючи проникнення в
приміщення поганого повітря з каналізаційної системи
Розтягнутися або розтиснутися згодом вона не може, так як при виготовленні
використовується полімер з молекулярною пам'яттю
Пропускна здатність сифона від 42л/хв
Клапан може бути встановлений в місцях, де бажаний зворотній клапан
Клапан може виступати як впускний вентиляційний клапан
Клапан може бути використаний для аварійного злива бойлера/котла
Клапан не має класичного водного гідрозатвору, тому у нього відсутні
проблеми "пересихання" и «зрива» гідрозатвора
При установці клапана необхідно передбачити можливість доступу до даного
товару для технічного обслуговування
Не зливайте засоби для очищення каналізації через даний клапан!
Самозакрывающийся сливной клапан ("сухой" сифон); вход компрессионный на 32; выход компрессионный Ду-40мм. Упакован в блистер. С функцией обратного клапана.
Основная функция сифонов - это препятствие распространению запаха из канализации в помещение. В обычных сифонах в качестве преграды для запахов выступает водяной затвор. В McAlpine MACLALVE-12 вместо гидрозатвора используется силиконовая мембрана, которая, ко всему прочему, выполняет функцию обратного клапана.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.3 кг |
| Производитель | McAlpine |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Великобритания |
| Длина | 18 мм |
| Цвет | Белый |
| Монтаж | На изделие |
| Диаметр слива | 40 мм |
| Назначение сифона | Для умывальника, Для кухонной мойки, Для ванны, Для биде, Для поддона, Для писсуара |
| Тип сифона | Комбинированный |
| Материал сифона | Пластик |
| Максимальная температура рабочей среды | 80 град. |
- Цена: 1 590 ₴






