Лінійний трап Dry Tile304-800 з сухим затвором під плитку QT

Артикул
QTDRYTILE304800
Бренд Qtap
Вага брутто, кг 1,6
Вага нетто, кг 1,3
Вид закриву Сухий
Вид монтажу У підлогу
Габарити виробу (ВхШхГ), мм
75х840х142
Габарити упаковки, мм
80х850х150
Гарантія
60 місяців
Додаткові характеристики
З регулюванням висоти: 51 - 75 мм. Довжина ущільнювальної стрічки: 1500 мм.
Діаметр патрубка в каналізацію, мм
50
Зверніть увагу
Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%.
Колір
Сірий / Хром
Комплектація
Трап з гратами, ніжки, ущільнювальна стрічка.
Країна реєстрації бренду
Чехія
Країна-виробник
Чехія
Кількість вантажних місць
1
Матеріал зливника
Пластик
Матеріал решітки
Нержавеющая сталь
Модель
Tile304-800
Напрямок випуску
Горизонтальний
Опис
Лінійний трап Qtap Dry Tile304-800 допоможе облаштувати сучасну душову зону без застосування душового піддона, на рівні з підлогою. Корпус трапа виконано з якісного пластику сірого кольору. Дана модель виконана з декоративною накладкою 800х73 мм і випускним отвором діаметром 50 мм, яка виготовлена з нержавіючої сталі і за необхідності перетворюється у лоток під укладення керамічної плитки. Завдяки сухому закриву неприємний запах не буде проникати в приміщення з каналізації.
Розмір решітки, мм
800х73
Розмір, мм
800
Серія
Dry
Тип виробу
Трап
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.3 кг |
| Производитель | QT |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Страна производитель | Чехия |
| Длина | 800 мм |
| Цвет | Серый |
| Монтаж | В пол |
| Диаметр слива | 50 мм |
| Тип сифона | Комбинированный |
| Скорость слива | 40 литр/мин |
| Материал сифона | Пластик |
| Максимальная температура рабочей среды | 80 град. |
- Цена: 2 332 ₴








