
Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем WDU-1ASEU
14 575 ₴
- В наличии
- Код: WDU-1ASEU
+380 (67) 404-77-67
- +380 (50) 555-14-38
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем WDU-1ASEU

|
|
|
Система Perfect Grind може ефективно подрібнювати найжорсткіші кістки, а унікальний двигун з постійним магнітом дає 2500 об/м. Має 3-ох болтову систему кріплення, корозійно-стійкі трубки з нержавіючої сталі і 180 градусів подвійні поворотні крильчатки. Двигун включає в себе технологію ізоляції для тихої роботи. Антимікробний засіб BioGuard усуває бактерії і запахи. Подрібнювач має вбудований повітряний вимикач. |
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | McAlpine |
| Тип измельчителя | Электрический |
| Мощность двигателя | 1.2 л. с. |
| Способ загрузки | Порционная загрузка |
| Объем камеры измельчения | 0.875 л |
| Тип выключателя | Пневматический |
| Реверс | Да |
| Система шумопонижения | Да |
| Страна производитель | Шотландия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Параметры подключения к сети | |
| Потребляемая мощность | 375 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 343 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вес | 4.81 кг |
Информация для заказа
- Цена: 14 575 ₴










