
Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем WDU-2ASEU
16 165 ₴
- В наличии
- Код: WDU-2ASEU
+380 (67) 404-77-67
- +380 (50) 555-14-38
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем WDU-2ASEU
Подрібнювач харчових відходів McALPINE WDU-2ASEU 470 Вт
- Вбудовані пневмовиключачі (Пневмокнопка).
- З вбудованим пневмовиключачем
- Тип двигуна: Індукційний
- Тип завантаження харчових відходів: Безперервна.
- Об'єм камери подрібнення: 0.857 л
- Тип приводу: Електричний
- Швидкість обертання диска: 2500 об/хв
- Кількість рівнів подрібнення: 1
- Потужність при старті: 0.75 к.сек
- Потужність робоча: 0.75 к.сек
- Потужність двигуна: 6/3 л.c
- Потужність споживання: 470 Вт
- Вага – 5,45 кг
- Система: Perfect Grind
- Крутний момент на 25% більше, ніж у інших марок, забезпечує більшу потужність шліфування
- Унікальний двигун з постійним магнітом виробляє вищі оберти за хвилину, ніж асинхронні двигуни змінного струму
- Робочі колеса із нержавіючої сталі
- Робочі колеса з подвійним поворотом на 180° запобігають заклиненню
- Антимікробний захист BioGuard видаляє бактерії та запахи
- Типи харчових відходів: крупи, макаронні вироби, м'ясні продукти, овочі, горіхи, риба і морепродукти, спагеті, фрукти, яєчна шкаралупа
- Виключити потрапляння до подрібнювача: кісточки від абрикосів, персиків тощо, бананова шкірка, чайні пакетики, волосся, вовна, нитки, мотузки, харчові плівки (фолія), пакувальні матеріали, поліетиленові пакети, скло, металеві та пластикові, гумові та матерчаті вироби
- Зверніть увагу: для монтажу в мийку з квадратним зливом необхідний відповідний адаптер (перехідник), який в комплектацію подрібнювача не входить і купується окремо
- Комплектація: подрібнювач, пневмовимикач (вимикач, капілярна трубка), пробка, фланець мийки, монтажний вузол, універсальний ключ, зливне коліно
- Габарити виробу (ВхШхД): 362х194х194 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | McAlpine |
| Тип измельчителя | Электрический |
| Мощность двигателя | 5.8 л. с. |
| Способ загрузки | Непрерывная загрузка |
| Объем камеры измельчения | 0.875 л |
| Тип выключателя | Пневматический |
| Реверс | Да |
| Система шумопонижения | Да |
| Страна производитель | Шотландия |
| Гарантийный срок | 96 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная скорость вращения | 2500 об/мин |
| Защита от перегрузок | Да |
| Параметры подключения к сети | |
| Потребляемая мощность | 470 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 362 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Вес | 5.45 кг |
Информация для заказа
- Цена: 16 165 ₴







