
Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем WDU-3ASEU
16 960 ₴
- В наличии
- Код: WDU-3ASEU
+380 (67) 404-77-67
- +380 (50) 555-14-38
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подрібнювач харчових відходів з пневматичним перемикачем WDU-3ASEU
Подрібнювач харчових відходів McALPINE WDU-3ASEU 550 Вт
- Вбудовані пневмовиключачі (Пневмокнопка).
- З вбудованим пневмовиключачем.
- Тип двигуна: Індукційний.
- Тип завантаження харчових відходів: Безперервна.
- Об'єм камери подрібнення: 0.857 л.
- Тип приводу: Електричний.
- Швидкість обертання диска: 2500 об/хв.
- Кількість рівнів подрібнення: 1.
- Потужність при старті: 0.75 к.сек.
- Потужність робоча: 0.75 к.сек.
- Потужність двигуна: 7/5 л.c.
- Потужність споживання: 550 Вт.
- Система: Perfect Grind.
- Крутний момент на 25% більше, ніж у інших марок, забезпечує більшу потужність шліфування.
- Унікальний двигун з постійним магнітом виробляє вищі оберти за хвилину, ніж асинхронні двигуни змінного струму.
- Робочі колеса із нержавіючої сталі.
- Робочі колеса з подвійним поворотом на 180° запобігають заклиненню.
- Антимікробний захист BioGuard видаляє бактерії та запахи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | McAlpine |
| Тип измельчителя | Электрический |
| Мощность двигателя | 3.4 л. с. |
| Способ загрузки | Непрерывная загрузка |
| Объем камеры измельчения | 0.875 л |
| Тип выключателя | Пневматический |
| Реверс | Да |
| Система шумопонижения | Да |
| Страна производитель | Шотландия |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная скорость вращения | 2500 об/мин |
| Защита от перегрузок | Да |
| Параметры подключения к сети | |
| Потребляемая мощность | 470 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 362 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Вес | 6.12 кг |
Информация для заказа
- Цена: 16 960 ₴








