Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaSanita |
| Країна виробник | Литва |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Довжина мийки | 390 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | ENN100M |
| Серія | Enna |
| Колір мийки | Chrome 001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 236 ₴




