Кухонна мийка AQUASANITA Aira AIR 100X -T
19 875 ₴
- Немає в наявності
Кухонна мийка AQUASANITA Aira AIR 100X -TНемає в наявності
19 875 ₴
+380 (67) 404-77-67
- +380 (50) 555-14-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaSanita |
| Країна виробник | Литва |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | AIR100X-T |
| Серія | Aira |
| Колір мийки | Graphite T |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 875 ₴


