Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaSanita |
| Країна виробник | Литва |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 550 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | DER100L |
| Серія | Dera |
| Колір мийки | Chrome 001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 939 ₴



