Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaSanita |
| Країна виробник | Литва |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | AIR100X-G |
| Серія | Aira |
| Колір мийки | G Gold |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 875 ₴




