Кухонна мийка AQUASANITA Dera DER 100X-С (Мідь)
19 133 ₴
- Немає в наявності
Кухонна мийка AQUASANITA Dera DER 100X-С (Мідь)Немає в наявності
19 133 ₴
+380 (67) 404-77-67
- +380 (50) 555-14-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaSanita |
| Країна виробник | Литва |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 450 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | DER100X-З |
| Серія | Dera |
| Колір мийки | Copper C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 133 ₴


